Veletrh Regiontour Brno 2006

Veletrh Regiontour Brno 2006
Sdružení Beskydy-Valašsko, racr se ve dnech od 12. do 15. ledna 2006 zúčastnilo Veletrhu Regiontour Brno 2006, který se již po 15. konal na brněnském výstavišti.
Sdružení Beskydy-Valašsko, racr již po několikáte vystavovalo na dvou expozicích.
První expozicí byla expozice Moravskoslezského kraje, kde agentura Beskydy-Valašsko vystavovala na 10 m2.
Druhou expozicí byla expozice Zlínského kraje, kde jsme vystavovali v naší Valašské dřevěnici, která byla letos obohacená o dřevěnou střechu, která byla plna sena a mohla posloužit unaveným návštěvníkům.
Veletrh Regiontour se konal první dva dny jen pro odborníky, kdy návštěvnost veletrhu byla slabší a expozice navštívili hlavně starostové a zástupci měst nebo obcí.
Druhé dva dny veletrhu byly určeny veřejnosti a v tyto dny návštěvnost značně stoupla.
Návštěvníky veletrhu zajímaly nejen týdenní pobyty v Beskydech a na Valašsku, možnost rekreace i relaxace, ale také možnost kulturního a hlavně sportovního vyžití.
Jako každým rokem byl největší zájem o cyklomapy, mapy regionu, celkové přehledy ubytovacích kapacit a souhrnné materiály o městech a obcích.
Velmi žádaným materiálem se stal zimní turistický občasník BESKYDY TOURIST info, ve kterém čtenáři najdou nejen lyžařské areály a střediska na území Beskyd a Valašska, ale i mnoho zajímavých informaci ohledně ubytování, kulturních a sportovních akcí a typů na výlety na celém území Beskyd a Valašska.